
Модел S21 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 270 TH/s за консумация на енергия от 3645W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 9.54 | $ 290.30 | $ 3 483.63 |
| Електричество | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| печалба | $ 6.04 | $ 183.80 | $ 2 205.54 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.04 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S21 |
| Освобождаване | Sep 2024 |
| Размер | 400 x 195 x 290mm |
| Ниво на шума | 75db |
| Охлаждане | Air |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3645W |
| Интерфейс | Ethernet 10/100M |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наличност | 665 Дни | |||
Китай | В наличност | 592 Дни | |||
Испания | В наличност | 427 Дни | |||
Китай | В наличност | 375 Дни | |||
Китай | В наличност | 365 Дни | |||
Обединеното кралство | В наличност | 364 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 331 Дни | |||
Китай | В наличност | 326 Дни |