
Модел AL1 От Bitmain минно дело blake3 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 15.6 TH/s за консумация на енергия от 3510W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 2.22 | $ 67.70 | $ 812.42 |
| Електричество | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| печалба | -$ 1.15 | -$ 34.86 | -$ 418.33 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15.6 TH/s±10% | 3510W±10% | 225.00j/TH | -$ 1.15 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | AL1 |
| Също така известен като | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Освобождаване | Jul 2024 |
| Размер | 195 x 290 x 370mm |
| Тегло | 13200g |
| Ниво на шума | 75db |
| Охлаждане | Air |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3510W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |