
Модел AL1 От Bitmain минно дело blake3 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 16.6 TH/s за консумация на енергия от 3730W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 2.36 | $ 71.82 | $ 861.78 |
| Електричество | $ 3.58 | $ 108.99 | $ 1 307.89 |
| печалба | -$ 1.22 | -$ 37.18 | -$ 446.10 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 16.6 TH/s±10% | 3730W±10% | 224.70j/TH | -$ 1.22 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | AL1 |
| Също така известен като | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Освобождаване | Sep 2024 |
| Размер | 195 x 290 x 400mm |
| Тегло | 13600g |
| Ниво на шума | 75db |
| Охлаждане | Air |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3730W |
| Напрежение | 220-270 |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |