
Модел KA3 От Bitmain минно дело kadena Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 173 TH/s за консумация на енергия от 3287W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 3.19 | $ 97.05 | $ 1 164.57 |
| Електричество | $ 3.16 | $ 96.05 | $ 1 152.55 |
| печалба | $ 0.03 | $ 1.00 | $ 12.01 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 173 TH/s±10% | 3287W±10% | 19.00j/TH | $ 0.03 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | KA3 |
| Освобождаване | May 2024 |
| Размер | 195 x 290 x 430mm |
| Тегло | 17700g |
| Ниво на шума | 80db |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3287W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 10 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наличност | 627 Дни | |||
Испания | В наличност | 589 Дни | |||
Китай | Няма наличност | 346 Дни |