
Модел L7 От Bitmain минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 9.5 GH/s за консумация на енергия от 3425W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 4.09 | $ 124.48 | $ 1 493.73 |
| Електричество | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| печалба | $ 0.80 | $ 24.40 | $ 292.79 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 3425W±10% | 360.53j/GH | $ 0.80 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | L7 |
| Също така известен като | Antminer L7 9500Mh |
| Освобождаване | Nov 2021 |
| Размер | 195 x 290 x 370mm |
| Тегло | 15000g |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3425W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |