
Модел S21 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 335 TH/s за консумация на енергия от 5360W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 11.95 | $ 363.79 | $ 4 365.44 |
| Електричество | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| печалба | $ 6.81 | $ 207.17 | $ 2 486.01 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.81 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S21 |
| Също така известен като | Antminer S21 Hydro 335T |
| Освобождаване | Feb 2024 |
| Размер | 410 x 170 x 209mm |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Hydrocooling |
| Захранване | 5360W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Китай | В наличност | 492 Дни | |||
Китай | В наличност | 480 Дни | |||
Испания | В наличност | 259 Дни | |||
Обединеното кралство | В наличност | 239 Дни | |||
Китай | В наличност | 218 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 217 Дни | |||
Китай | В наличност | 158 Дни |