
Модел S21 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 234 TH/s за консумация на енергия от 3510W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 8.35 | $ 254.23 | $ 3 050.77 |
| Електричество | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| печалба | $ 4.98 | $ 151.67 | $ 1 820.02 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.98 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S21 |
| Също така известен като | Antminer S21 Pro |
| Освобождаване | Jul 2024 |
| Размер | 400 x 195 x 290mm |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 3510W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Китай | В наличност | 505 Дни | |||
Китай | В наличност | 407 Дни | |||
Обединеното кралство | В наличност | 313 Дни | |||
Испания | В наличност | 299 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 285 Дни | |||
Китай | В наличност | 257 Дни |