
Модел S21 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 288 TH/s за консумация на енергия от 4896W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 10.27 | $ 312.45 | $ 3 749.43 |
| Електричество | $ 4.70 | $ 143.06 | $ 1 716.73 |
| печалба | $ 5.57 | $ 169.39 | $ 2 032.70 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 288 TH/s±10% | 4896W±10% | 17.00j/TH | $ 5.57 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S21 |
| Също така известен като | Bitmain Antminer S21e Hyd |
| Освобождаване | Apr 2025 |
| Размер | 410 x 170 x 209mm |
| Ниво на шума | 50db |
| Захранване | 4896W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 257 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 234 Дни | |||
Испания | В наличност | 212 Дни |