
Модел S5 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 1.155 TH/s за консумация на енергия от 590W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.04 | $ 1.26 | $ 15.09 |
| Електричество | $ 0.57 | $ 17.24 | $ 206.88 |
| печалба | -$ 0.53 | -$ 15.98 | -$ 191.79 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.155 TH/s±10% | 590W±10% | 510.82j/TH | -$ 0.53 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S5 |
| Освобождаване | Dec 2014 |
| Размер | 137 x 155 x 298mm |
| Ниво на шума | 65db |
| Вентилатор(и) | 1 |
| Захранване | 590W |
| Напрежение | 12V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Влажност | 5 - 95 % |