
Модел L9 От Bitmain минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 27 GH/s за консумация на енергия от 5670W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 11.43 | $ 347.88 | $ 4 174.54 |
| Електричество | $ 5.44 | $ 165.68 | $ 1 988.13 |
| печалба | $ 5.99 | $ 182.20 | $ 2 186.41 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 27 GH/s±10% | 5670W±10% | 210.00j/GH | $ 5.99 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | L9 |
| Също така известен като | Bitmain Antminer L9 Hydro 2U (U2L9H) |
| Освобождаване | Nov 2025 |
| Размер | 445 x 88 x 670mm |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Hydro cooling |
| Захранване | 5670W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 568 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 517 Дни | |||
Китай | В наличност | 504 Дни | |||
Китай | В наличност | 494 Дни | |||
Испания | В наличност | 322 Дни |