
Модел Antminer От Bitmain минно дело randomx Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 212 kH/s за консумация на енергия от 1350W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 5.20 | $ 158.21 | $ 1 898.58 |
| Електричество | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| печалба | $ 3.90 | $ 118.77 | $ 1 425.22 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350W±10% | 6.37j/kH | $ 3.90 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | Antminer |
| Освобождаване | Sep 2023 |
| Размер | 400 x 195 x 290mm |
| Тегло | 14500g |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 1350W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 844 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 768 Дни | |||
Испания | В наличност | 256 Дни | |||
Китай | Няма наличност | 48 Дни |