
Модел Z15 От Bitmain минно дело equihash Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 840 kH/s за консумация на енергия от 2780W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 49.80 | $ 1 515.65 | $ 18 187.82 |
| Електричество | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| печалба | $ 47.13 | $ 1 434.42 | $ 17 213.04 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780W±10% | 3.31j/kH | $ 47.13 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | Z15 |
| Също така известен като | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Освобождаване | Jun 2023 |
| Размер | 245 x 132 x 290mm |
| Тегло | 5900g |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 2780W |
| Интерфейс | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Обединеното кралство | В наличност | 172 Дни | |||
Испания | В наличност | 168 Дни | |||
Китай | В наличност | 161 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 157 Дни | |||
Китай | Няма наличност | 91 Дни |