
Модел Mini От Canaan минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 37.5 TH/s за консумация на енергия от 800W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 1.34 | $ 40.68 | $ 488.18 |
| Електричество | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| печалба | $ 0.57 | $ 17.31 | $ 207.67 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Производител | Canaan |
| Модел | Mini |
| Също така известен като | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Освобождаване | Jan 2025 |
| Размер | 760 x 104 x 214mm |
| Тегло | 8350g |
| Ниво на шума | 55db |
| Охлаждане | Heater for home |
| Захранване | 800W |
| Напрежение | 110-240V AC 50/60Hz |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | -5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Испания | В наличност | 822 Дни | |||
Обединеното кралство | В наличност | 675 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 614 Дни | |||
Китай | В наличност | 613 Дни | |||
Китай | В наличност | 545 Дни | |||
Европа | В наличност | 186 Дни | |||
Китай | Няма наличност | 60 Дни |