
Модел E10 От Ebang минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 25 TH/s за консумация на енергия от 3500W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.89 | $ 27.17 | $ 326.09 |
| Електричество | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| печалба | -$ 2.47 | -$ 75.10 | -$ 901.15 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 25 TH/s±10% | 3500W±10% | 140.00j/TH | -$ 2.47 |
| Производител | Ebang |
| Модел | E10 |
| Освобождаване | Sep 2021 |
| Размер | 215 x 196 x 310mm |
| Тегло | 12000g |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 3500W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |