
Модел DG От ElphaPex минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 11 GH/s за консумация на енергия от 3420W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 4.78 | $ 145.48 | $ 1 745.73 |
| Електричество | $ 3.28 | $ 99.93 | $ 1 199.19 |
| печалба | $ 1.50 | $ 45.54 | $ 546.54 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 GH/s±10% | 3420W±10% | 310.91j/GH | $ 1.50 |
| Производител | ElphaPex |
| Модел | DG |
| Също така известен като | DG 1 LTC+DOGE 11000M |
| Освобождаване | Feb 2024 |
| Размер | 369 x 196 x 287mm |
| Тегло | 16100g |
| Ниво на шума | 75db |
| Охлаждане | Air |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3420W |
| Напрежение | 200-240V |
| Интерфейс | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наличност | Никога | |||
Китай | В наличност | Никога | |||
Испания | В наличност | 402 Дни |