
Модел Heatbit От Heatbit минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 14 TH/s за консумация на енергия от 1400W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.50 | $ 15.22 | $ 182.61 |
| Електричество | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| печалба | -$ 0.84 | -$ 25.69 | -$ 308.29 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 14 TH/s±10% | 1400W±10% | 100.00j/TH | -$ 0.84 |
| Производител | Heatbit |
| Модел | Heatbit |
| Освобождаване | Nov 2022 |
| Размер | 32 x 87 x 26mm |
| Тегло | 14000g |
| Ниво на шума | 42db |
| Охлаждане | Heater for home |
| Захранване | 1400W |
| Температура | -10 - 50 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |