
Модел M30 От MicroBT минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 100 TH/s за консумация на енергия от 3400W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 3.57 | $ 108.60 | $ 1 303.22 |
| Електричество | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| печалба | $ 0.30 | $ 9.25 | $ 111.04 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400W±10% | 34.00j/TH | $ 0.30 |
| Производител | MicroBT |
| Модел | M30 |
| Освобождаване | Oct 2020 |
| Размер | 155 x 225 x 425mm |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 3400W |
| Напрежение | 12V |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 5 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Нигерия | В наличност | 471 Дни | |||
Испания | В наличност | 140 Дни |