
Модел M63 От MicroBT минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 334 TH/s за консумация на енергия от 6646W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 11.88 | $ 361.48 | $ 4 337.70 |
| Електричество | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| печалба | $ 5.50 | $ 167.28 | $ 2 007.35 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646W±10% | 19.90j/TH | $ 5.50 |
| Производител | MicroBT |
| Модел | M63 |
| Освобождаване | Nov 2023 |
| Размер | 483 x 663 x 86mm |
| Тегло | 27500g |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Hydro |
| Захранване | 6646W |
| Напрежение | AC380~480V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 220 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 200 Дни | |||
Китай | В наличност | 199 Дни |