
Модел D1 От VolcMiner минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 33 GH/s за консумация на енергия от 9300W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 14.48 | $ 440.63 | $ 5 287.61 |
| Електричество | $ 8.93 | $ 271.75 | $ 3 260.95 |
| печалба | $ 5.55 | $ 168.89 | $ 2 026.66 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 33 GH/s±10% | 9300W±10% | 281.82j/GH | $ 5.55 |
| Производител | VolcMiner |
| Модел | D1 |
| Също така известен като | VolcMiner D1 Hydro (33Gh) |
| Освобождаване | Jun 2025 |
| Размер | 657 x 482 x 87mm |
| Тегло | 22900g |
| Ниво на шума | 50db |
| Захранване | 9300W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Обединеното кралство | В наличност | 441 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 401 Дни |