
Model D9 Z Bitmain Těžba x11 Algoritmus s maximální rychlostí 1.77 TH/s pro spotřebu energie 2839W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 7.61 | $ 231.58 | $ 2 779.02 |
| Elektřina | $ 2.73 | $ 82.96 | $ 995.47 |
| Zisk | $ 4.88 | $ 148.63 | $ 1 783.55 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| X11 | 1.77 TH/s±10% | 2839W±10% | 1.60j/GH | $ 4.88 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | D9 |
| Známý také jako | Antminer D9 1.77Th |
| Vydání | Feb 2023 |
| Velikost | 316 x 430 x 570mm |
| Hmotnost | 16200g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 2839W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Nigérie | Skladem | 329 dny | |||
Španělsko | Skladem | 210 dny | |||
Spojené království | Skladem | 182 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 166 dny |