
Model E11 Z Bitmain Těžba ethash Algoritmus s maximální rychlostí 9.5 GH/s pro spotřebu energie 2470W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 5.74 | $ 174.61 | $ 2 095.34 |
| Elektřina | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| Zisk | $ 3.37 | $ 102.44 | $ 1 229.26 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470W±10% | 260.00j/GH | $ 3.37 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | E11 |
| Vydání | Jan 2025 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hmotnost | 14200g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 2470W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Španělsko | Skladem | 383 dny | |||
Spojené království | Skladem | 383 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 348 dny | |||
Čína | Skladem | 333 dny |