
Model L9 Z Bitmain Těžba scrypt Algoritmus s maximální rychlostí 16 GH/s pro spotřebu energie 3360W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 6.93 | $ 210.97 | $ 2 531.61 |
| Elektřina | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Zisk | $ 3.71 | $ 112.79 | $ 1 353.46 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360W±10% | 210.00j/GH | $ 3.71 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | L9 |
| Vydání | May 2024 |
| Velikost | 195 x 290 x 379mm |
| Hmotnost | 13500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3360W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Skladem | nikdy | |||
Čína | Skladem | 909 dny | |||
Čína | Skladem | 476 dny | |||
Španělsko | Skladem | 475 dny | |||
Spojené království | Skladem | 452 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 411 dny | |||
Čína | Skladem | 404 dny |