
Model S19 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 198 TH/s pro spotřebu energie 5445W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 7.08 | $ 215.55 | $ 2 586.62 |
| Elektřina | $ 5.23 | $ 159.10 | $ 1 909.23 |
| Zisk | $ 1.85 | $ 56.45 | $ 677.39 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 198 TH/s±10% | 5445W±10% | 27.50j/TH | $ 1.85 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S19 |
| Známý také jako | j0-10 |
| Vydání | May 2022 |
| Velikost | 410 x 196 x 209mm |
| Hmotnost | 17500g |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Watercooling |
| Power | 5445W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | Skladem | 237 dny | |||
Čína | Skladem | 201 dny | |||
Čína | Není skladem | 200 dny |