
Model S19 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 140 TH/s pro spotřebu energie 3010W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 5.00 | $ 152.10 | $ 1 825.25 |
| Elektřina | $ 2.89 | $ 87.95 | $ 1 055.43 |
| Zisk | $ 2.11 | $ 64.15 | $ 769.82 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 140 TH/s±10% | 3010W±10% | 21.50j/TH | $ 2.11 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S19 |
| Známý také jako | S19XP |
| Vydání | Jul 2022 |
| Velikost | 195 x 290 x 400mm |
| Hmotnost | 14500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 3010W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | Skladem | 180 dny |