
Model S19 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 120 TH/s pro spotřebu energie 2760W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 4.28 | $ 130.19 | $ 1 562.26 |
| Elektřina | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| Zisk | $ 1.63 | $ 49.54 | $ 594.50 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760W±10% | 23.00j/TH | $ 1.63 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S19 |
| Vydání | Apr 2023 |
| Velikost | 195 x 290 x 370mm |
| Hmotnost | 13200g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 2760W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigérie | Skladem | 531 dny | |||
Čína | Skladem | 224 dny | |||
Čína | Skladem | 196 dny | |||
Španělsko | Skladem | 164 dny | |||
Spojené království | Skladem | 81 dny | |||
Čína | Není skladem | 75 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 73 dny | |||
Čína | Skladem | 73 dny | |||
Čína | Skladem | 62 dny |