
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 225 TH/s pro spotřebu energie 3712W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 8.01 | $ 243.67 | $ 2 924.01 |
| Elektřina | $ 3.56 | $ 108.46 | $ 1 301.58 |
| Zisk | $ 4.44 | $ 135.20 | $ 1 622.44 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 225 TH/s±10% | 3712W±10% | 16.50j/TH | $ 4.44 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Vydání | Jun 2025 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3712W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 10 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |