
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 234 TH/s pro spotřebu energie 3510W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 8.33 | $ 253.57 | $ 3 042.82 |
| Elektřina | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Zisk | $ 4.96 | $ 151.01 | $ 1 812.08 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.96 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Známý také jako | Antminer S21 Pro |
| Vydání | Jul 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3510W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Čína | Skladem | 506 dny | |||
Čína | Skladem | 408 dny | |||
Spojené království | Skladem | 314 dny | |||
Španělsko | Skladem | 300 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 286 dny | |||
Čína | Skladem | 258 dny |