
Model S9 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 13.5 TH/s pro spotřebu energie 1310W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.48 | $ 14.65 | $ 175.85 |
| Elektřina | $ 1.26 | $ 38.28 | $ 459.34 |
| Zisk | -$ 0.78 | -$ 23.62 | -$ 283.49 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1310W±10% | 97.04j/TH | -$ 0.78 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S9 |
| Vydání | Aug 2019 |
| Velikost | 135 x 158 x 350mm |
| Hmotnost | 4200g |
| Hladina hluku | 76dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 1310W |
| napětí | 11.60 ~13.00V |
| Rozhraní | Ethernet |
| Vlhkost | 5 - 95 % |