
Model T21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 190 TH/s pro spotřebu energie 3610W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 6.78 | $ 206.25 | $ 2 474.95 |
| Elektřina | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Zisk | $ 3.31 | $ 100.76 | $ 1 209.13 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610W±10% | 19.00j/TH | $ 3.31 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | T21 |
| Známý také jako | Bitcoin Miner T21 |
| Vydání | Feb 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hmotnost | 16400g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3610W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigérie | Skladem | 576 dny | |||
Španělsko | Skladem | 398 dny | |||
Čína | Skladem | 353 dny | |||
Čína | Není skladem | 338 dny | |||
Spojené království | Skladem | 162 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 147 dny |