
Model X9 Z Bitmain Těžba randomx Algoritmus s maximální rychlostí 1 MH/s pro spotřebu energie 2472W.
Odhady jsou založeny na dnešních hodnotách, aby poskytly pouze orientační údaje, ziskovost se do té doby může značně změnit.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 24.53 | $ 746.58 | $ 8 958.95 |
| Elektřina | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| Zisk | $ 22.16 | $ 674.35 | $ 8 092.17 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472W±10% | 2.47j/kH | $ 22.16 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | X9 |
| Známý také jako | XMR Miner X9 |
| Vydání | Jul 2026 |
| Velikost | 361 x 219 x 293mm |
| Hmotnost | 17500g |
| Hladina hluku | 76dB |
| Power | 2472W |
| napětí | 220~277V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | -20 - 45 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Spojené království | Skladem | 244 dny | |||
Španělsko | Skladem | 236 dny | |||
Spojené státy americké | červenec 2026 | 222 dny |