
Model Trio Z Heatbit Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 10 TH/s pro spotřebu energie 400W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.36 | $ 10.86 | $ 130.29 |
| Elektřina | $ 0.38 | $ 11.69 | $ 140.26 |
| Zisk | -$ 0.03 | -$ 0.83 | -$ 9.97 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 10 TH/s±10% | 400W±10% | 40.00j/TH | -$ 0.03 |
| Výrobce | Heatbit |
| Model | Trio |
| Známý také jako | Heatbit Mini |
| Vydání | Feb 2025 |
| Velikost | 45 x 30 x 25mm |
| Hmotnost | 9000g |
| Hladina hluku | 40dB |
| Chlazení | Heater for home |
| Power | 400W |
| teplota | -10 - 50 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |