Model T3+ Z Innosilicon Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 57 TH/s pro spotřebu energie 3300W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 2.03 | $ 61.83 | $ 741.98 |
| Elektřina | $ 3.17 | $ 96.43 | $ 1 157.11 |
| Zisk | -$ 1.14 | -$ 34.59 | -$ 415.13 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 57 TH/s±10% | 3300W±10% | 57.89j/TH | -$ 1.14 |
| Výrobce | Innosilicon |
| Model | T3+ |
| Známý také jako | T3+57T |
| Vydání | Sep 2019 |
| Velikost | 203 x 305 x 278mm |
| Hmotnost | 10380g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3300W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |