
Model M30 Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 100 TH/s pro spotřebu energie 3400W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 3.58 | $ 108.91 | $ 1 306.92 |
| Elektřina | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Zisk | $ 0.31 | $ 9.56 | $ 114.74 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400W±10% | 34.00j/TH | $ 0.31 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M30 |
| Vydání | Oct 2020 |
| Velikost | 155 x 225 x 425mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3400W |
| napětí | 12V |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigérie | Skladem | 470 dny | |||
Španělsko | Skladem | 140 dny |