
Model M60 Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 186 TH/s pro spotřebu energie 3441W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 6.63 | $ 201.91 | $ 2 422.87 |
| Elektřina | $ 3.30 | $ 100.55 | $ 1 206.55 |
| Zisk | $ 3.33 | $ 101.36 | $ 1 216.32 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 186 TH/s±10% | 3441W±10% | 18.50j/TH | $ 3.33 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M60 |
| Vydání | Feb 2024 |
| Velikost | 430 x 155 x 226mm |
| Hmotnost | 13500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3441W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | -5 - 35 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | Skladem | 258 dny | |||
Spojené království | Skladem | 254 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 230 dny | |||
Čína | Skladem | 230 dny |