
Model M63 Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 390 TH/s pro spotřebu energie 7215W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 13.90 | $ 423.11 | $ 5 077.36 |
| Elektřina | $ 6.93 | $ 210.82 | $ 2 529.87 |
| Zisk | $ 6.97 | $ 212.29 | $ 2 547.49 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 7215W±10% | 18.50j/TH | $ 6.97 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M63 |
| Vydání | Nov 2023 |
| Velikost | 483 x 663 x 86mm |
| Hmotnost | 27500g |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Hydro |
| Power | 7215W |
| napětí | AC380~480V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 424 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 386 dny | |||
Čína | Skladem | 209 dny |