
Model OCTaxe Z NerdMiner Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 9.6 TH/s pro spotřebu energie 160W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.34 | $ 10.43 | $ 125.22 |
| Elektřina | $ 0.15 | $ 4.68 | $ 56.10 |
| Zisk | $ 0.19 | $ 5.76 | $ 69.11 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 9.6 TH/s±10% | 160W±10% | 16.67j/TH | $ 0.19 |
| Výrobce | NerdMiner |
| Model | OCTaxe |
| Vydání | Nov 2025 |
| Hladina hluku | 40dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 160W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |