
Model H8 Z StrongU Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 74 TH/s pro spotřebu energie 3330W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 2.64 | $ 80.32 | $ 963.87 |
| Elektřina | $ 3.20 | $ 97.30 | $ 1 167.63 |
| Zisk | -$ 0.56 | -$ 16.98 | -$ 203.76 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 74 TH/s±10% | 3330W±10% | 45.00j/TH | -$ 0.56 |
| Výrobce | StrongU |
| Model | H8 |
| Vydání | Oct 2020 |
| Velikost | 155 x 223 x 390mm |
| Hmotnost | 11500g |
| Hladina hluku | 76dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3330W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |