
Μοντέλο KA3 Από το Bitmain εξόρυξη kadena Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 166 TH/s για κατανάλωση ισχύος 3154W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 3.15 | $ 95.96 | $ 1 151.48 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.03 | $ 92.16 | $ 1 105.92 |
| Κέρδη | $ 0.12 | $ 3.80 | $ 45.56 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 166 TH/s±10% | 3154W±10% | 19.00j/TH | $ 0.12 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | KA3 |
| Απελευθέρωση | Sep 2022 |
| Μέγεθος | 195 x 290 x 430mm |
| Βάρος | 16100G |
| Επίπεδο θορύβου | 80dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 4 |
| Ισχύς | 3154W |
| Τάση | 200-240V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 10 - 90 % |