
Μοντέλο L11 Από το Bitmain εξόρυξη scrypt Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 20 GH/s για κατανάλωση ισχύος 3680W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 8.73 | $ 265.61 | $ 3 187.32 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| Κέρδη | $ 5.19 | $ 158.08 | $ 1 896.97 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680W±10% | 184.00j/GH | $ 5.19 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | L11 |
| Απελευθέρωση | Sep 2025 |
| Μέγεθος | 195 x 290 x 379mm |
| Βάρος | 15500G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ισχύς | 3680W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |