
Μοντέλο S15 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 28 TH/s για κατανάλωση ισχύος 1596W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 1.00 | $ 30.42 | $ 364.98 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 1.53 | $ 46.64 | $ 559.62 |
| Κέρδη | -$ 0.53 | -$ 16.22 | -$ 194.64 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 28 TH/s±10% | 1596W±10% | 57.00j/TH | -$ 0.53 |
| SHA-256 | 28 TH/s±10% | 1596W±10% | 57.00j/TH | -$ 0.53 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S15 |
| Απελευθέρωση | Dec 2018 |
| Μέγεθος | 176 x 221 x 279mm |
| Βάρος | 7000G |
| Επίπεδο θορύβου | 76dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 1596W |
| Τάση | 16V-18V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |