
Μοντέλο S19 XP Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 257 TH/s για κατανάλωση ισχύος 5345W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 9.17 | $ 278.98 | $ 3 347.75 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| Κέρδη | $ 4.03 | $ 122.80 | $ 1 473.58 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345W±10% | 20.80j/TH | $ 4.03 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S19 XP |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Απελευθέρωση | Oct 2022 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Βάρος | 13100G |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ψύξη | Water cooling |
| Ισχύς | 5345W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 10 - 90 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Κίνα | Σε απόθεμα | 255 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 172 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 144 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 131 ημέρες |