
Μοντέλο S19 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 120 TH/s για κατανάλωση ισχύος 2760W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 4.28 | $ 130.19 | $ 1 562.26 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| Κέρδη | $ 1.63 | $ 49.54 | $ 594.50 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760W±10% | 23.00j/TH | $ 1.63 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S19 |
| Απελευθέρωση | Apr 2023 |
| Μέγεθος | 195 x 290 x 370mm |
| Βάρος | 13200G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 4 |
| Ισχύς | 2760W |
| Τάση | 12V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Νιγηρία | Σε απόθεμα | 531 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 224 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 196 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 164 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 81 ημέρες | |||
Κίνα | Εκτός αποθέματος | 75 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 73 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 73 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 62 ημέρες |