
Μοντέλο S21 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 200 TH/s για κατανάλωση ισχύος 3500W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 7.13 | $ 216.94 | $ 2 603.34 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Κέρδη | $ 3.77 | $ 114.67 | $ 1 376.10 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 200 TH/s±10% | 3500W±10% | 17.50j/TH | $ 3.77 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S21 200T |
| Απελευθέρωση | Feb 2024 |
| Μέγεθος | 400 x 195 x 290mm |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 3500W |
| Τάση | 12 |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Νιγηρία | Σε απόθεμα | 631 ημέρες | |||
Κίνα | Εκτός αποθέματος | 203 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 173 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 157 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 117 ημέρες |