
Μοντέλο S21 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 225 TH/s για κατανάλωση ισχύος 3712W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 8.02 | $ 244.08 | $ 2 928.98 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.56 | $ 108.46 | $ 1 301.58 |
| Κέρδη | $ 4.46 | $ 135.62 | $ 1 627.41 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 225 TH/s±10% | 3712W±10% | 16.50j/TH | $ 4.46 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S21 |
| Απελευθέρωση | Jun 2025 |
| Μέγεθος | 400 x 195 x 290mm |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 3712W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 10 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |