
Μοντέλο S23 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 318 TH/s για κατανάλωση ισχύος 3498W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 11.33 | $ 345.00 | $ 4 140.00 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.36 | $ 102.21 | $ 1 226.54 |
| Κέρδη | $ 7.98 | $ 242.79 | $ 2 913.46 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 318 TH/s±10% | 3498W±10% | 11.00j/TH | $ 7.98 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S23 |
| Απελευθέρωση | Jan 2026 |
| Μέγεθος | 410 x 170 x 209mm |
| Βάρος | 14500G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 4 |
| Ισχύς | 3498W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ευρώπη | Σε απόθεμα | Ποτέ | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 748 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 670 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 629 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 609 ημέρες |