
Μοντέλο S9 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 14 TH/s για κατανάλωση ισχύος 1320W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 0.50 | $ 15.22 | $ 182.61 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 1.27 | $ 38.57 | $ 462.84 |
| Κέρδη | -$ 0.77 | -$ 23.35 | -$ 280.24 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 14 TH/s±10% | 1320W±10% | 94.29j/TH | -$ 0.77 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S9 |
| Απελευθέρωση | May 2018 |
| Μέγεθος | 135 x 158 x 350mm |
| Βάρος | 4200G |
| Επίπεδο θορύβου | 76dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 1320W |
| Τάση | 11.60 ~13.00V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Υγρασία | 5 - 95 % |