
Μοντέλο X9 Από το Bitmain εξόρυξη randomx Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 1 MH/s για κατανάλωση ισχύος 2472W.
Οι εκτιμήσεις βασίζονται στις σημερινές τιμές για να παρέχουν μόνο μια ένδειξη, η κερδοφορία μπορεί να αλλάξει πολύ μέχρι τότε.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 24.81 | $ 755.03 | $ 9 060.32 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| Κέρδη | $ 22.43 | $ 682.80 | $ 8 193.54 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472W±10% | 2.47j/kH | $ 22.43 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | X9 |
| Επίσης γνωστό ως | XMR Miner X9 |
| Απελευθέρωση | Jul 2026 |
| Μέγεθος | 361 x 219 x 293mm |
| Βάρος | 17500G |
| Επίπεδο θορύβου | 76dB |
| Ισχύς | 2472W |
| Τάση | 220~277V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | -20 - 45 °C |
| Υγρασία | 10 - 90 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ευρώπη | Σε απόθεμα | Ποτέ | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 242 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 233 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Ιούλιος 2026 | 220 ημέρες |