
Μοντέλο L1 Από το Fluminer εξόρυξη scrypt Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 6 GH/s για κατανάλωση ισχύος 1400W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 2.58 | $ 78.62 | $ 943.41 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| Κέρδη | $ 1.24 | $ 37.71 | $ 452.52 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 6 GH/s±10% | 1400W±10% | 233.33j/GH | $ 1.24 |
| Κατασκευαστής | Fluminer |
| Μοντέλο | L1 |
| Επίσης γνωστό ως | Fluminer L1 6Gh |
| Απελευθέρωση | Jun 2025 |
| Μέγεθος | 140 x 300 x 450mm |
| Βάρος | 12800G |
| Επίπεδο θορύβου | 45dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 3 |
| Ισχύς | 1400W |
| Διεπαφή | Ethernet / Wifi |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ευρώπη | Σε απόθεμα | Ποτέ | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 658 ημέρες | |||
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 546 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 496 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 496 ημέρες |