
Μοντέλο X4 Από το Jasminer εξόρυξη ethash Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 840 MH/s για κατανάλωση ισχύος 340W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 0.51 | $ 15.44 | $ 185.24 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 0.33 | $ 9.93 | $ 119.22 |
| Κέρδη | $ 0.18 | $ 5.50 | $ 66.03 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 840 MH/s±10% | 340W±10% | 404.76j/GH | $ 0.18 |
| Κατασκευαστής | Jasminer |
| Μοντέλο | X4 |
| Επίσης γνωστό ως | Jasminer X4 3U Z |
| Απελευθέρωση | Mar 2023 |
| Μέγεθος | 450 x 350 x 132mm |
| Βάρος | 12000G |
| Επίπεδο θορύβου | 40dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 340W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 65 % |