
Μοντέλο X44 Από το Jasminer εξόρυξη ethash Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 23.4 GH/s για κατανάλωση ισχύος 2550W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 13.84 | $ 421.32 | $ 5 055.87 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 2.45 | $ 74.51 | $ 894.13 |
| Κέρδη | $ 11.39 | $ 346.81 | $ 4 161.74 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 23.4 GH/s±10% | 2550W±10% | 108.97j/GH | $ 11.39 |
| Κατασκευαστής | Jasminer |
| Μοντέλο | X44 |
| Επίσης γνωστό ως | Jasminer X44-P 23400Mh ETC/ZIL |
| Απελευθέρωση | Jun 2025 |
| Επίπεδο θορύβου | 80dB |
| Ψύξη | Air cooling |
| Ανεμιστήρας(ες) | 3 |
| Ισχύς | 2550W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ισπανία | Σε απόθεμα | Ποτέ |